9 грудня починаючи з 22:00 год. трамваї №11 будуть прямувати скороченим маршрутом до вул. Енергетичної без заїзду до Машинобудівного заводу. Останнє відправлення від ДМЗ о 22 год. 02 хв.

Тимчасові зміни пов’язані  з проведенням  робіт по ремонту трамвайної колії  по вул. Будівельників в районі кільця ДМЗ.

Починаючи з 1947 року, коли в нашому місті відкрився тролейбусний рух, інтенсивно почали будуватися нові маршрути. Тролейбус швидко завоював популярність у городян. Тоді базувалися машини в трамвайному депо №1. У 1958 році їх кількість становила вже 60 одиниць, а протяжність тролейбусних ліній 18 км. Тому було прийнято рішення про будівництво тролейбусного депо в селищі Нове Клочко (нині район вул. Холодильної). У 1961 році воно було побудовано і введено в дію, нове депо розраховано на 100 тролейбусів. Відтоді тролейбусне депо №1 є флагманом електротранспорту нашого міста і жителі лівобережжя щодня користуються вже на сьогоднішній день сучасними тролейбусами, які  для багатьох стали по істині рідними.

Як і повідомлялося раніше після завершення робіт по вулиці Севастопольській співробітники ремонтно-будівельного управління КП «Дніпровський електротранспорт» почали капітальний ремонт на маршруті 11го трамвая сполученням  “Залізничний вокзал Дніпровський машинобудівний завод“, в ході якого замінять 200 метрів трамвайної колії у напрямку до заводу. Зараз трамвай №11 рухається за скороченим маршрутом від вокзалу до вулиці Енергетичної.

Вже замінено 110 метрів трамвайного полотна, повністю замінений баластовий щебінь, укладання проводиться заздалегідь підготовленими рейкошпальними гратами. Закінчення робіт передбачає вирівнювання, підбиття трамвайної колії. В ході робіт приділяється найсерйозніша увага умовам праці при низькій температурі: робочі екіпіровані в теплий одяг, на місці робіт чергує автомобіль з підігрівом і термобудка.

Безумовно, навіть незначне тимчасове закриття руху доставляє незручності, але вже  з 7 грудня трамваї будуть рухатися своїм звичайним маршрутом і здійснювати перевезення пасажирів у повному обсязі до Машинобудівного заводу. Також у планах підприємства, якщо дозволять погодні умови, замінити ще 130 м колій на вул. Будівельників у напрямку до вокзалу.

5 грудня починаючи з 22:30 год. трамваї №5 будуть прямувати скороченим маршрутом до вул. Виконкомівської без заїзду до Транспортного університету.

Останнє відправлення від Транспортного університету о 22 год. 25 хв.

Тимчасові зміни пов’язані  з проведенням  робіт по ремонту трамвайної колії  по вул. Чернишевського в районі просп. Гагаріна

На вулиці Севастопольській, прямо навпроти центральної алеї парку, завершено ремонт трамвайної колії. Це остання ділянка, яка була запланована на цей рік. Мешканці Севастопольської часто скаржилися до міськради на шум через рух трамваїв.  Причина була добре відома транспортникам – зношеність колії та розбиті від багаторічної експлуатації стики.  Швидкість трамваїв на цій ділянці була обмежена до 15-20 км/год, але аварійним бригадам часто доводилося стягувати зношені рейки, щоб забезпечити безаварійний рух.  Саме тут восени 2017-го було розпочато реконструкцію трамвайних колій у Дніпрі, вперше за кілька десятиліть. Укладені на цій ділянці нові рейки приєднані до полотна пружинним кріпленням німецького виробництва з технічним експлуатаційним ресурсом 15-20 років.  Саме воно і дає максимальне зниження шуму під час руху.
«До завершення повної реконструкції всієї трамвайної колії, від Нагорки до кільця біля Університету залізничного транспорту, залишається замінити ще 250 метрів рейкового полотна на ділянці від зупинки «Медакадемія» в бік повороту на вулицю Чернишевського. Зробити це плануємо вже наступного року», – розповів начальник ремонтно-будівельного управління КП«Дніпровський електротранспорт» Дніпровської міської ради Ігор Погорєлов.
На початку грудня ремонтники перейдуть на вулицю Будівельників, і, якщо дозволить погода, замінять там ще 200 метрів трамвайної колії.
Довідка. У 2019 році фахівці ремонтно-будівельного управління КП  «Дніпровський електротранспорт» замінили всі 15 міських стрілочних переводів трамвайних колій на нові, виготовлені на Дніпропетровському стрілочному заводі. У 2018 році комунальники переуклали 3,4 км трамвайних колій, а цьогоріч – 3,2 км.

Третього грудня з 4:30 відновлюється рух транспорту на проспектах Гагаріна та Яворницького. Таке рішення ухвалили на засіданні надзвичайної комісії, яке відбулося 2 грудня після закінчення робіт по стабілізації стану будівлі гуртожитку № 2 НТУ “Дніпровська політехніка”. Нагадаємо, рух згаданими районами призупинили ще 5 жовтня у зв’язку із аварійною ситуацією з просідання будівлі.

«Зараз проходять підготовчі дії до запуску електротранспорту. Два місяці інфраструктура не використовувалася і необхідно перевірити стан шляхів і контактних мереж», – зазначив директор департаменту транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міської ради Ігор Маковцев.

Отже, після випробувань у звичайному режимі запрацює електротранспорт і маршрутки. Приватні авто також зможуть безперешкодно їздити цим кварталом.

У зв’язку  з ремонтом трамвайної колії  по вул. Будівельників починаючи з 9:00 год. 2 грудня  до 24:00 год. 6 грудня 2019р. трамваї №11 будуть здійснювати перевезення пасажирів скороченим маршрутом від залізничного вокзалу до вул. Енергетичної без заїзду до ДМЗ.

Так 25 листопада  починаючи з 23:00 год., а 26 листопада починаючи з 21:00 год. трамваї №5, №7 будуть прямувати до вул. Виконкомівської без заїзду до Транспортного університету.

Останні відправлення від кінцевих зупинок 25 листопада:

маршрут №5:  – від ж/м Західний  о 21:58 год.;  – від Транспортного університету  о 22:25 год.

маршрут №7:  – від Вокзалу  о 22:24 год.;  – від Транспортного університету   о 22:51 год.

Останні відправлення від кінцевих зупинок 26 листопада:

маршрут №5:  – від ж/м Західний   о 19:58 год.;  – від Транспортного університету  о 20:57 год.

маршрут №7:  – від Вокзалу  о 20:23 год.;  – від Транспортного університету  о 20:50 год.

Тимчасові зміни пов’язані  з проведенням  робіт по ремонту трамвайної колії  по вул. Севастопольській в районі центрального входу в парк.

22 листопада трамваї №18, №19 будуть працювати до 21:00 год. Останні відправлення від кінцевих зупинок:

маршрут №18: – від ДЕВЗу  о 19 год. 30 хв.;  – від ж/м Лівобережний-3  о 20 год. 04 хв.

маршрут №19: – від пл. Старомостова  о 19 год. 34 хв.; – від ж/м Лівобережний-3  о 20 год. 25 хв.

Тимчасові зміни пов’язані  з проведенням  робіт по ремонту трамвайної колії  по просп. Сергія Нігояна, в’їзд/виїзд з трамвайного парку.

21 листопада 2019р. з 11:00 до 14:00 год. трамваї №17 будуть здійснювати перевезення пасажирів скороченим маршрутом від пл. Старомостової до трамвайного депо.

Тимчасові зміни пов’язані  з проведенням  робіт по ремонту трамвайної коліїв районі кільця вул. Миколи Руденка.

Архів новин