14 листопада в Дніпрі на вул. Набержній Заводський в районі перехрестя з вул. Павлова сталася аварія на водогоні, в наслідок чого під загрозою опинився рух тролейбусного маршруту №2. Підприємство оперативно перенаправили на цей маршрут нові машини ДНІПРО Т203 з автономним ходом, які місто закупило в цьому році. Це дозволило не закривати маршрут, а тролейбуси в свою чергу пройшли перші випробування з пасажирами. На лінії працює 5 машин с інтервалом 20 хв. За інформацією представників міськводоканалу орієнтовний час усунення аварії до 19 годин.

12 листопада в інформаційному агентстві МістДніпро відбулася пресконференція за участю директора КП Дніпровський електротранспорт Володимира Кобця, головного інженера Володимира Легкого, заступника директора з експлуатації та перевезень Володимира Сусленкова, які повідомили про досягнення та проблеми у пасажирських перевезеннях городян. Розвиток міського електротранспорту – один з пріоритетних напрямів роботи мера Дніпра Бориса Філатова. Цей процес має декілька складових: придбання нового електротранспорту та модернізація старого.Так, у 2019 році місто закупило 20 трамваїв з Німеччини, 14 з яких вже вийшли на маршрути. Також підприємство уклало договір з Європейським банком реконструкції та розвитку щодо оновлення тролейбусного парку. Згідно з документом місто придбає 45 машин: 33 – класичні з низькою підлогою та 12 – з автономним запасом ходу. Дев’ять тролейбусів Дніпро вже отримав.

«Серед великих інфраструктурних об’єктів: було відкрито контактну мережу для тролейбусів на ж/м Сонячний, через що збільшилась кількість рухомого складу на  маршруті №14. Реконструйований мийний комплекс для рухомого складу у трамвайному депо, який матиме сучасне обладнання.  Вже наступного року пасажири побачать якісні зміни. Постійно покращується робота електронної диспетчерської, що дозволяє пасажирам відстежувати рух транспорту онлайн. Розпочала роботу школа водіїв трамваїв і тролейбусів», – зазначив Володимир Кобець.

Також у 2019 році було виконано капітальний ремонт 3,5 км трамвайних колій та близько 25 км тролейбусних ліній.

«Ці капремонти дозволять нам значно збільшити надійність. Якщо торік через несправність  з лінії вибувало 8,5 % рухомого складу тролейбусів, зараз це лише 6 %. Що стосується трамваїв: було 8 %, зараз 5 %», – зазначив  Володимир Легкий.

У Дніпрі функціонує 20 тролейбусних маршрутів та 14 трамвайних. У порівнянні з 2018 роком, збільшився випуск рухомого складу на маршрути. Торік виходили 90 тролейбусів на лінію, зараз – до 115. У 2018-му на маршрути випускали 160 вагонів трамваїв, зараз – 180. Щоб тролейбуси і трамваї ходили регулярно закупівлі рухомого складу недостатньо. Сьогодні найбільша проблема брак водіїв і кондукторів.

«Нам не вистачає 100 водіїв трамваїв, 100 водіїв тролейбусів і 100 кондукторів, тому в цьому році на підприємстві відкрили власний центр навчання водіїв тролейбусів і трамваїв. Звичайно, відразу 200 чоловік там не підготувати. Поки чинного складу поїзних бригад вистачає на те, щоб у повному обсязі працювала частина міських маршрутів електротранспорту. Адже навіть на діючих маршрутах просто нікого поставити в другу (вечірню) зміну, тому  лише 40% маршрутів  працюють після 20 години. З цієї ж причини часто і особливо в вихідні дні водії тролейбусів працюють без кондукторів, а трамвайну сцепку з двох вагонів обслуговує всього один кондуктор», – зазначив Володимир Сусленков.

 

 

З 23:00 год.  призупиняється рух трамваїв по просп. Богдана Хмельницького. В зв’язку з цим  маршрути  №12, №16  закінчать свою роботу раніше.

Останні відправлення від кінцевих зупинок:

маршрут №12:  від пл. Старомостова  о 21 год. 45 хв.;  від заводу Металовиробів о 22 год. 40 хв.

маршрут №16:  від вул. Сікорського   о 22 год. 01 хв.;  від вул. Кротова   о 22 год. 29 хв.

Тимчасові зміни пов’язані  з  проведенням  ремонтних робіт трамвайної колії  по просп. Богдана Хмельницького на ділянці від вул. Титова до вул. Будівельників.

11 листопада, з 23:00 год.  трамваї маршрутів  №7, №12, №17  в напрямку до пл. Старомостової будуть здійснювати перевезення пасажирів не через вулицю Шмідта, а через вул. Робоча – вул. Курчатова – Залізничний вокзал – до площі Старомостова.

Тимчасові зміни пов’язані  з  проведенням  ремонтних робіт трамвайної колії  по вулиці Шмідта в районі проспекту Пушкіна.

11 листопада, в понеділок, та 12  листопада, у вівторок,  з 22:00 год. призупиняється рух трамваїв по вул. Трамвайній  в напрямку до м’ясокомбінату. В зв’язку з цим маршрут №9 закінчить свою роботу раніше.

Останні відправлення з кінцевих зупинок:

– від пл. Старомостова  о 21 год. 42 хв.;  – від М’ясокомбінату  о 22 год. 16 хв.

Тимчасові зміни пов’язані з  ремонтом трамвайної колії по вул. Трамвайній в районі вул. Євгена Вирового.

7 листопада 2019р. з 22:30 год. призупиняється рух трамваїв по вул. Чернишевського в напрямку до Транспортного університету. В зв’язку з цим маршрути №5, №7 будуть прямувати до вул. Виконкомівської.

Останні відправлення з кінцевих зупинок без зазначених змін:

Маршрут №5:  від ж/м Західний  о 21 год. 28 хв.;  від Транспортного університету   о 22 год. 25 хв.

Маршрут №7:  від Вокзалу  о 22 год. 02 хв.;  від Транспортного університету   о 22 год. 29 хв.

Тимчасові зміни пов’язані з  ремонтом трамвайної колії по вул. Чернишевського на ділянці від вул. Гончара до вул. Писаржевського.

7 листопада 2019р. з 22:00 год. призупиняється рух трамваїв по вул. Трамвайній  в напрямку до м’ясокомбінату. В зв’язку з цим маршрут №9 закінчить свою роботу раніше.

Останні відправлення з кінцевих зупинок:

– від пл. Старомостова  о 21 год. 42 хв.;  – від М’ясокомбінату  о 22 год. 16 хв.

Тимчасові зміни пов’язані з  ремонтом трамвайної колії по вул. Трамвайній в районі вул. Євгена Вирового.

5 листопада 2019р. з 22:00 год. призупиняється рух трамваїв по вул. Трамвайній  в напрямку до м’ясокомбінату. В зв’язку з цим маршрут №9 закінчить свою роботу раніше.

Останні відправлення з кінцевих зупинок:

від пл. Старомостова  о 21 год. 42 хв.;  від М’ясокомбінату  о 22 год. 16 хв.

Тимчасові зміни пов’язані з  ремонтом трамвайної колії по вул. Трамвайній в районі вул. Євгена Вирового.

У Дніпрі тривають роботи з планового ремонту трамвайних колій. Чергову ділянку на просп. Івана Мазепи, від вул. Сидоренка до вул. Київської, замінили вночі з 28 на 29 жовтня. При цьому дорогу комунальники не перекривали, лише звузили проїжджу частину, бо навіть вночі тут жвавий рух.  Прокладена вона була ще у 1986 році. За більш ніж 30 років рейки добре таки зносилися. Хвилеподібні сліди на них створювали оглушливий стукіт при русі трамваїв, і саме на це скаржилися місцеві жителі. За словами начальника ремонтно-будівельного управління  Ігоря Погорєлова, аварійну ділянку шляху по просп. Івана Мазепи продовжують ремонтувати. Попереду ще один, завершальний етап.

«Плановий ремонт ділянки триває. На сьогодні замінено 80 метрів рейок із запланованих 180. Вночі ми замінимо ще 50 метрів, а з четверга на п’ятницю залишилися 50. Роботи ми виконуємо вночі: з ранку трамваї повинні піти за графіком. Після ремонту трамвайна колія прослужить не менш ніж 15 років.», – повідомив Ігор Погорєлов.

Відразу після завершення робіт на цій ділянці співробітники ремонтно-будівельного управління перейдуть на інші, зокрема на вул. Трамвайну де буде відремонтовано 120 метрів. До кінця року комунальники планують оновити ще 500 метрів трамвайних рейок, вийшовши на показник 3,5 км капітально відремонтованих колій.

31 жовтня 2019р. з 23:00 год. призупиняється рух трамваїв по вул. Чернишевського в напрямку до залізничного вокзалу. В зв’язку з цим маршрути №5, №7 будуть прямувати до вул. Виконкомівської.

Останні відправлення з кінцевих зупинок без зазначених змін:

Маршрут №5: від ж/м Західний  о 21 год. 43 хв.; від Транспортного університету   о 22 год. 25 хв.

Маршрут №7: від Вокзалу о 22 год. 13 хв.;  від Транспортного університету   о 22 год. 40 хв.

Тимчасові зміни пов’язані з  ремонтом трамвайної колії по вул. Чернишевського в районі Академії будівництва та архитектури.

Архів новин