16  вересня 2017 року   з 12:00 год. до 13:00 год. буде призупинено рух тролейбусів маршруту №12

Тимчасові зміни пов’язані з  мотопробігом, який проходитиме на ділянці вулиці Січеславська набережна від вулиці Юліуша Славацького до вулиці Ливарної.

               15  вересня 2017 року   з 21:00 год. трамвай № 11 буде працювати за скороченим маршрутом до вулиці Антоновича без заїзду до залізничного вокзалу. Крім того, трамваї №5 у напрямку до ж/м Західний на ділянці від вулиці Шмідта до вул. Шухевича будуть рухатися через залізничний вокзал – (вул. Шмідта – вул. Вокзальна – вул. Пастера – пр. Яворницького) – без заїзду до вул. Робочої.

Тимчасові зміни у русі  пов’язані з  проведенням  робіт по ремонту трамвайної колії  по вулиці Антоновича в районі вулиці  Робочої.

Останні відправлення трамвая №11  з кінцевих зупинок по маршруту:

–  від Залізничного вокзалу  о 21 год. 14 хв.; 

–  від ДМЗ                                о 20 год. 39 хв.

13 вересня  2017р.  з 11:00 до 12:00 год. буде призупинено рух тролейбусів маршрутів №№ 1, 5.

Тимчасові зміни пов’язані з  проведенням робіт по видаленню аварійних дерев по проспекту Пилипа Орлика в районі проспекту Олександра Поля.

11 вересня  2017р.  з 21:00 год. до закінчення руху  трамваї маршруту № 1 сполученням «Залізничний вокзал – Транспортний університет» будуть здійснювати перевезення пасажирів по двох напрямках, а саме:

–  Залізничний вокзал – просп. Дмитра Яворницького – вул. Центральна;

– Залізничний вокзал – просп. Дмитра Яворницького – вул. Шмідта –   просп. Пушкіна – вул. Святослава Хороброго – вул. Чернишевського –  вул. Севастопольська – Транспортний університет.

Тимчасові зміни пов’язані з  проведенням робіт по ремонту трамвайної колії  по проспекту Дмитра Яворницького на ділянці від вул. Массаковського до  вул. Жуковського.

Останні відправлення трамваїв з кінцевих зупинок по маршруту:

–  від Залізничного вокзалу                  о 20 год. 42 хв.; 

–  від Транспортного університету  о 20 год. 41 хв.

23 серпня, на території трамвайного депо №3 КП «Дніпровський електротранспорт» (вул. Микола Руденко, 67) пройшов міський конкурс професійної майстерності водіїв трамвая.
Від імені міського голови, учасників змагань привітав директор департаменту транспорту та транспортної інфраструктури Маковцев Ігор Ігорович. З вітальним словом та побажанням успіхів та перемоги звернувся директор підприємства Кобець Володимир Вікторович.
Свою професійну майстерність на конкурсі демонстрували сім кращих водіїв, які були відібрані за критеріями професійної майстерності від кожного маршруту міськелектротранспорту: Безрукава Анастасія, Харковський Олег, Євтушенко Євген, Каменєв Олександр, Комісаров В’ячеслав, Жур Сергій, Мороз Віктор. Кожен з них безаварійно працює на одному з 14 трамвайних маршрутах міста Дніпра.
Робота водіїв електротранспорту безпосередньо пов’язана з обслуговуванням мешканців нашого міста, тому є дуже відповідальною і вимагає належного ставлення до виконання своїх обов’язків, уваги і постійного вдосконалення власних навичок. Конкурси з майстерності дозволяють підвищувати професійний рівень водіїв трамвая і, як наслідок, покращувати якість транспортного обслуговування дніпрян.
Учасники змагань продемонстрували свої знання у п’яти номінаціях: з правил дорожнього руху, правил експлуатації трамвая, технічного обслуговування трамваїв, культури обслуговування пасажирів і майстерності водіння. Під час змагань велась відверта боротьба за право бути найкращим водієм трамвая 2017 року, але необхідно зазначити, що у конкурсній програмі не було жодного випадку упередженості, постійно відчувалося дружнє плече товариша, коли кожний з учасників мав підтримку не тільки з боку глядачів, але і з боку конкурсантів.
За результатами конкурсу переможцем визнано Харковського О. В., водія трамвая маршруту №19. Друге і третє місце зайняли Безрукава А. Г. і Комісаров В. І. (маршрути трамвая №5 та 11), відповідно. Переможці отримали дипломи, подарунки та всі учасники – підвищення класу професійної майстерності, а присутні незабутні враження від свята та гарний настрій.

6 та 7 вересня 2017 року  у зв’язку з  ремонтом трамвайної колії  по проспекту Дмитра Яворницького на ділянці від вулиці Массаковського до вулиці Жуковського вносяться зміни в роботі маршруту №1.

Починаючи з 23:00 год. 6.09.17р. та з 21:00 год. 7.09.17р. трамваї у напрямку до Транспортного університету будуть здійснювати перевезення за зміненим маршрутом:

Залізничний вокзал – пр. Яворницького – вул. Шмідта – пр. Пушкіна – вул. Святослава Хороброго – вул. Чернишевського – вул. Севастопольська Транспортний університет.

Останні відправлення трамваїв від Залізничного вокзалу по маршруту:

–  6 вересня 2017 р.  о 22 год. 43 хв.; 

–  7 вересня 2017 р.  о 20 год. 42 хв.

4 вересня 2017 року   з 21:00 год. призупиняється робота трамвайного маршруту  № 15.

Тимчасове призупинення руху  пов’язане з  проведенням  робіт по ремонту трамвайної колії  по вулиці Гомельській на ділянці від вул. Виборзька до вул. Орловська.

Останні відправлення трамваїв з кінцевих зупинок по маршруту:

–  від Залізничного вокзалу  о 20 год. 45 хв.; 

–  від вулиці Криворізька      о 21 год. 13 хв.

1 вересня 2017 року   з 21:00 год. призупиняється робота трамвайного маршруту  № 19.

Тимчасове призупинення руху  пов’язане з  проведенням  робіт по ремонту трамвайної колії  по вулиці Академіка Белелюбського в районі вулиці Павлова.

Останні відправлення трамваїв з кінцевих зупинок по маршруту:

–  від площі Старомостова    о 20 год. 44 хв.; 

–  від ж/м Лівобережний-3    о 21 год. 35 хв.

21 серпня 2017 року   з 21:00 год. призупиняється робота трамвайного маршруту  № 15.

Тимчасове призупинення руху  пов’язане з  проведенням  робіт по ремонту трамвайної колії  по вулиці Гомельській на ділянці від вул. Виборзька до вул. Орловська.

Останні відправлення трамваїв з кінцевих зупинок по маршруту:

–  від Залізничного вокзалу  о 20 год. 45 хв.; 

–  від вулиці Криворізька      о 21 год. 13 хв.