Громадський транспорт працює в режимі спеціальних перевезень, при цьому проїзд забезпечує лише спецквиток та  засоби індивідуально захисту. На тому тижні міська комісія ТЕБНС посилила карантинні заходи. Кількість електротранспорту скоротили, більшість маршруток тимчасово прибрали. На час карантину їздити на громадському транспорті дозволили лише співробітникам критичної інфраструктури.

Рішенням міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій затверджено, що з 26 березня 2020 року трамвайні та тролейбусні маршрути працюють в спеціальному режимі і забезпечують  перевезення виключно тих осіб, які мають відповідні спеціальні квитки та посвідчення особи. При цьому обов’язкова наявність засобів індивідуального захисту (маска, перчатки). За дотриманням такого транспортного режиму стежитимуть правоохоронці.

Без потреби не виходьте на вулицю, залишайтеся вдома і будемо сподіватися, що подібні жорсткі заходи принесуть бажаний результат. Цей складний період ми пройдемо з мінімальними втратами. Епідемію вдасться зупинити. І в найближчому майбутньому ми будемо про коронавіруси тільки згадувати.

Електротранспорт у місті посилено оброблятимуть до завершення карантину. Дезінфекцію салонів проводять спеціальними розчинами, безпечними для людей. Подібні використовують в медичних цілях. Після обробки транспорт провітрюють не менше 15 хвилин.

«Обробка тролейбусів вдень відбувається на кінцевих зупинках. Трамваї ж в обідній час заходять в депо на дезінфекцію, а їм на зміну виходять вже оброблені вагони. Особлива увага приділяється до поручнів, підлогі, місць для сидіння, вікон. В середньому щодня на лінію виходять близько 100 тролейбусів і 160 вагонів трамваїв. Всі вони проходять санітарну обробку», повідомив заступник начальника управління транспорту Дніпровського міської Олександр Компанієць.

З початком карантинних заходів пасажиропотік в трамваях і тролейбусах зменшився приблизно на 40%.

«На нашому підприємстві приймаються всі заходи безпеки для наших пасажирів: транспорт обробляється вчасно і якісними матеріалами. Також при необхідності заходи дезінфекції можуть бути посилені. Однак хочеться нагадати жителям міста, що, згідно з постановою Кабміну, в салонах громадського транспорту одночасно має бути не більше 10 осіб. Тому, будь ласка, на час карантину залишайтеся вдома, щоб зберегти своє здоров’я і здоров’я оточуючих», – зазначив заступник директора з експлуатації та перевезень Володимир Сусленков.

У зв’язку з запровадженням протиепідемічних заходів у м. Дніпро (розпорядження міського голови від 16.03.2020 року №266-р) на КП “Дніпровський електротранспорт” ДМР

з 16 БЕРЕЗНЯ ЗАПРОВАДЖЕНО КАРАНТИН!

Підприємство призупиняє  прийом відвідувачів з особистих питань. З усіх питань функціонування Підприємства, подання скарг та особистих звернень, необхідно звертатись на електронну адресу та за телефонами приймальної Підприємства:

Е-mail: det.dp1897@gmail.com

тел./факс: (056) 373-92-00

18 та 19 березня 2020р. з 21:00 год. призупиняється рух трамваїв на ж/м Лівобережний-3. В зв’язку з цим маршрут №18 закінчить свою роботу раніше, а маршрут №19 буде курсувати зміненим напрямком: від пл. Старомостова до ДЕВЗу.

Останні відправлення з кінцевих зупинок без зазначених змін:

– трамвай №18: від ДЕВЗу  о 19 год. 59 хв.; від ж/м Лівобережний-3  о 20 год. 32 хв.

– трамвай №19: від пл. Старомостова о 19 год. 34 хв.; від ж/м Лівобережний-3 о 20 год. 25 хв.

Тимчасові зміни пов’язані з  ремонтом трамвайної колії по вул. Кайдацький шлях в районі вул. Курінна в напрямку пл. Старомостова.

11 березня перші випускники школи водіїв трамваїв і тролейбусів Дніпра вийшли на маршрути. Після майже піврічного навчання вони відточують практичні навички під пильним наглядом інструкторів. Слухачі школи опановували не лише навички водіння, а й поводження з електротранспортом. Майбутні кермувальники склали профільні іспити, їм присвоєно робітничу кваліфікацію: «Водій трамвая 3 класу» та «Водій тролейбуса 3 класу». Також нині завершуються іспити у Сервісному центрі МВС України.

«Це — радісна подія. Ми продовжимо проводити таке навчання. Потреба є. Місто міняє рухомий склад електротранспорту, покращує його по змозі. Надто в умовах, коли згортається децентралізація, і коли з бюджету Дніпра, на жаль, було вилучено різними способами близько 2 млрд грн. А втім, потрібно оновлювати склад кваліфікованих водіїв», — зазначив міський голова Борис Філатов і підкреслив: школа водіїв дедалі більше має попит серед інших територіальних громад.

Школу водіїв Дніпра відкрили у жовтні минулого року – як крок до вирішення складної інфраструктурної проблеми.  Раніше опановувати це професію було просто ніде. Через проблеми з трудовою міграцією та фактично розпад системи профтехосвіти водіїв не вистачало катастрофічно. Без нових фахівців залишався не лише Дніпро, а й Запоріжжя, Кам’янське, Кропивницький і Полтава. Мер Дніпра Борис Філатов наголосив: нині місто робить усе для розвитку та оновлення муніципального електротранспорту, тож кваліфіковані кадри у цій галузі потрібні.

Наступний навчальний курс в школі водіїв стартує  вже в квітні. Деталі за телефонами: (056)  373-92-13, (093) 459-54-83.

Архів новин