Начальник Похиленко Олександр Олександрович
Головний інженер Кузьменко Федір Петрович
Заст. начальника з експлуатації Катлан Тетяна Олексіївна

Адреса: 49007, м. Дніпро, вулиця Кротова, 15-А

Приймальня: +38 (056) 796-65-88, +38 (0562) 31-04-25

E-mail: atp.det@ukr.net

Черговий контролер по випуску: +38 (0562) 31-04-27

Відділ експлуатації: +38 (0562) 31-04-27, +38 (056) 796-65-92АТП є структурним підрозділом КП «Дніпровський електротранспорт» ДМР та перебуває у безпосередньому підпорядкуванні підприємства.
Підрозділ очолює начальник, який безпосередньо підпорядковується директору підприємства та оперативно – заступнику директора з комерційної діяльності та загальних питань.
Вперше інформація  про роботу транспортного цеху, що знаходився на Катерининському проспекті, нині проспект Дмитра Яворницького, згадувалась в 1926 році, коли міськрада придбала і передала трамвайному тресту 5 автобусів.
З розвитком електротранспорту і розширенням транспортного цеху було створено Автогосподарство. З вересня 1981 року Автогосподарство базується на вулиці Бориса Кротова, загальною площею 5 га разом з автотранспортними майстернями та допоміжними відділами.
З 21.02.1983 року Автогосподарство було реорганізовано в Комунальне автотранспортне підприємство 0422.
С 01.10.2003 року КАТП 0422 перейменовано в Автотранспортне підприємство.
На сьогоднішній день на обслуговуванні АТП знаходиться 87 автомобілів, з яких:
–    автобуси – 16 одиниць;
–    спецтехніка – 58 одиниць;
–    легкові – 13 одиниць.

Предметом основної діяльності АТП є організація експлуатації та утримання автомобільного транспорту КП «Дніпровський електротранспорт» ДМР.
Додатковими предметами є:
–    виконання послуг з перевезення пасажирів, вантажів та багажу автомобільним транспортом;
–    проведення робіт з технічного обслуговування автомобільного транспорту;
–    інша діяльність, яка не заборонена законодавством України.

Основними функціями АТП, як  структурного підрозділом  КП «Дніпровський електротранспорт» ДМР, є:
1.1.    Організація своєчасного випуску водіїв АТП на лінію з виконанням затверджених планів-графіків, виходу автомобілів та раціонального використання транспорту, контроль фактично виконаних ним обсягів роботи.
1.2.    Організація роботи по матеріально-технічному забезпеченню технічних оглядів та ремонтів автотранспорту та обладнання АТП.
1.3.    Забезпечення своєчасного виконання заявок для підрозділів підприємства, вантажно-розвантажувальні роботи.

АТП будує свої взаємовідносини з підрозділами КП «Дніпровський електротранспорт» ДМР таким чином, щоб забезпечити виконання покладених на нього завдань і функцій, керуючись відповідними Положеннями, Регламентом та інструкціями:
Депо №1, Депо №2, Депо №3, Спеціалізованою вагоноремонтною майстернею, житлово-експлуатаційною дільницею, Службою руху та Головним управлінням КП «Дніпровський електротранспорт» ДМР з питання своєчасного виділення автотранспортної техніки згідно наданих ними заявок для виконання відповідних робіт;
Енергогосподарством з питання своєчасного виділення автотранспортної техніки в поточному та капітальному ремонті контактної мережі;
Ремонто-будівельним управлінням з питань виконання робіт спецтехнікою по поточному ремонту приміщень будівель і споруд, ремонту покрівель, трамвайної колії.

Архів новин