18 листопада 2016 року відбулися святкові заходи у зв’язку з відзначенням 55-ї річниці з дня заснування тролейбусного Депо №1 МКП «Дніпропетровський електротранспорт»

Депо  було засновано в 1961 році, щодня на лінію виходить 45-48 тролейбусів, за місяць перевозить один мільйон 600 пасажирів. Всього в депо працюють 320 чоловік, 30% з них – водії, ще 30% – кондуктори і 20% – ремонтники. Начальник Депо № 1 Віктор Михайлович Сухар.

На свято, колектив  депо отримав перший з 13-ти одиниць придбаних нових тролейбусів виробництва « Белкомунмаш» моделі БКМ-321D, а також обладнання шино-монтажного стенду Monty 365, для обслуговування безкамерних тролейбусних шин.

Зі святом працівників депо привітав міський голова Борис Філатов. Він вручив їм подяки, а також ознайомився з технічними характеристиками нового комфортабельного тролейбусу  білоруського виробництва.

Також працівників привітали заступник міського голови Михайло Лисенко, генеральний директор ВАТ «Керуюча  компанія холдингу «Белкомунмаш» Володимир Король, директор департаменту транспорту та охорони навколишнього середовища міської ради Ігор Маковцев, голова  галузевої профспілки Анастасія Демідова,  директор підприємства Володимир Кобець, керівники структурних підрозділів підприємства, голови профспілкових комітетів структурних підрозділів підприємства,  керівний склад підприємства  і  депо, ветерани,  та колектив депо № 1.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Архів новин