Він сказав: -«Поїхали!» Нарешті збулося те, на що так довго чекали вже майже півроку. 15 грудня стало святковим не лише для колективу КП «Дніпровський електротранспорт» ДМР, а й для всього Дніпра. Довгоочікуване святкування 120-ї річниці трамваю, та 70-ї тролейбусу було щиро приправлене не менш важливими подіями для обласного центру. Із самого ранку в мерії відбулося урочисте підписання угоди з ЄБРР про надання кредиту для придбання 50 нових тролейбусів, що майже на 100 % покриє нестачу рухомого складу у місті. А далі за участю міського голови Бориса Філатова відбулося відкриття відбудованого з нуля колишнього маршруту №13. Віднині мешканців відділених житлових масивів Червоний Камінь, Покровський та Парус знову обслуговує тролейбус маршруту №2. Чому саме другий? А щоб щасливим був. Бо саме 10 років тому безглуздим і злочинним рішенням маршрут закрили, зняли контактну мережу, миттєво вивезли коштовне обладнання тягових підстанцій. І лише з приходом нової міської влади не просто з’явилася надія на ренесанс електротранспорту, а й почали втілюватися, здавалося б, нездійсненні мрії дніпрян. Місто побачило за останні два роки 26 нових низькопідлогових тролейбусів, пристосованих для перевезення пасажирів з інвалідністю, у серпні став до ладу маршрут на житловий масив Сонячний, який вперше в історії України обслуговують тролейбуси з функцією автономного ходу. І ось, нарешті, маршрут №2. Відкрили рух новенькі тролейбуси «Дніпро Т-203», які напередодні надійшли до обох депо та «АКСМ-321».
А далі свято продовжилося на території підприємства, де урочисто відкрили технічний музей на базі ретро-вагону № 002, обладнаного під музей- пам’ятник силами елетротранспортників. Попри сильний дощ, на свято зібралося багато людей, стрічку перерізав директор департаменту транспорту та транспортної інфраструктури міської ради Ігор Маковцев та директор підприємства Володимир Кобець.
А кульмінацією свята стали урочистості з нагоди подвійного ювілею в академічному українському музично-драматичному театрі ім. Тараса Шевченка. Елетротранспортників зустрічав 5-й військовий оркестр Штабу військ оперативного командування «Схід». А далі привітання мера Бориса Філатова, де він акцентував на піднятті зарплатні з нового року працівникам усіх комунальних підприємств міста. Далі міський голова вручив медалі за заслуги перед містом та Подяки. До вітань і нагороджень долучилися й Ігор Маковцев, генеральний директор Корпорації підприємств міського електротранспорту «Укрелектротранс» Володимир Васильович Вірченко, голова галузевого обкому профспілки Анастасія Іванівна Демідова, директор Володимир Кобець та голова профспілкового комітету підприємства Олена Воліна. Привітали електротранспортників й майстри сцени та зірки естради. Тепло зустріли виступ лауреата національних і міжнародних конкурсів Зинаїди Чепи. А головним сюрпризом став виступ справжньої ретро-легенди естради – ВІА «Лєйся пєсня». Півтори години глядачі не відпускали музикантів зі сцени. Прозвучали хіти, які стали об’єднуючими для багатьох поколінь.
Ось так і продовжують свою історію трамвайники і тролейбусники Дніпра, відповідально ставлячись до головної місії – створювати комфорт і добрий мікроклімат у місті.

Архів новин