Навчання всіх людей  безпечним умовам праці – одна з головних складових в охороні праці. Тому починати виховувати небайдужість до цінності свого життя і здоров’я, також  життя і здоров’я оточуючих слід ще з раннього дитинства.

       Творчі здібності дітей і залучення до цього конкурсу їх батьків  є  дуже хорошим засобом вирішення зовсім недитячих проблем в сфері охорони праці.

Напередодні Всесвітнього Дня охорони праці, який щорічно відзначається 28 квітня, в гуртожитках №2, №5 , Профспілковим комітетом КП «Дніпровський електротранспорт» ДМР на бази бібліотеки був проведений  конкурс дитячого малюнка   «Охорона праці очима дітей». Юні електротранспортники  разом з батьками, в своїх художніх роботах особливу увагу приділили засобам  індивідуального захисту  а також умовам роботи, де трудяться їхні батьки. Дітлахи позначали свої малюнки назвами: Ми за безпечну працю, Бережіть природу, Охорона праці -застава життя і т.д.

       Хочеться відзначити, що під час розгляду дитячих конкурсних робіт в профспілковому комітету підприємства, особлива увага приділялася самостійності автора, якості малюнка, оригінальності його оформлення.

    Як зазначили : голова профкому Олена Воліна і журі, найкращими роботами визнані малюнки: Іванченко Анастасії ,Гресько Марії, Малиновської Олександри, Малиновської Альони, Гусьєвої Вікторії, Протиняк Ярослава, Штефан Ірина, Риндюк Єгора. Всіх, без винятку,учасників конкурсу нагородили подарунками.

 

Архів новин