Діти, радійте,

Христа вітайте,

Божему Сину

Славу віддавайте.

Здається, немає світлішого свята, ніж Різдво Христове. Дім наповнюється пахощами ялинки,світлом вогників і очікуваням справжнього дива. І диво це – народженя на Землі Спасителя.
Різдво родинне тепле свято. Колядники ходять по хатах з радісною новиною: “Христос народився”. І усіх сповнюють почуття радості, любові і віри в добро.
Усім бажаємо радісних свят.
Вітаемо усіх зі святом!

Профспілковий  комітет підприємства, придбав квитки на театралізоване  дійство «Новорічна фантазія» у Дніпропетровський Будинок органної та камерної музики,

яке відбулося 5 січня 2019р. (присвячено до свято « Різдво Христове»), для дітей працівників підприємства ( гурт.№2, №5).

Веселі, захоплюючі сюжети з карлсоном, з піратом, дідом морозом і іншими героями, чарівність музичних інструментів – припали до души і малечі, і батькам.

За теплоту, увагу і казковий настрій – висловлюють батьки дітей, велику подяку  адміністрації, керівництву депо №1, профспілковому комітету КП «Дніпровський електротранспорт» ДМР, директору Чернета А.В. та колективу Дніпропетровського Будинку органної та камерної музики.

Архів новин