Друга неділя травня – День матері! Це одне з найдавніших свят, присвячених матері, яке відзначали ще в Стародавній Греції. А на початку ХУП століття – стали святкувати неділю матери в Англії. У цей день було прийнято провідувати матусь і приносити їм у подарунок торт, який так і називався, «Материнський торт».  Ця традиція збереглася у Великобританії  і  до наших  часів.  Однак міжнародним святом  День Матері  став завдяки американці Анні Джервіс, яка  започаткувала  день вшанування матерів, і у 1914 році він став офіційним святом у Америці.

В Україні  День матери відзначають з 1929 року у Галичині, а з 1999 року  офіційно у всій країні. У цей день кожна дитина, мала чи велика, звертається до рідної матусі з привітаннями. Це свято схоже на ніжну травневу квітку, від якої не хочеться відводити очей. Народна мудрість учить шановно ставитися до матері – «Берегині роду», перша мамина пісня – колискова, з мами  починається усе на цьому світі.

11 травня 2018 року у гуртожитках № 2 і № 5 КП «Дніпровський  електротранспорт» ДМР проведено майстер – класи «Поробка для матусі» для дітей працівників підприємства, разом з завідуючою бібліотекою профкому (Єрина А.М.) і завідуючими гуртожитками № 2 (Шендрик Я.Л.), № 5 (Капарчук Н.В.).

З любов’ю, теплом, ніжністю  до своїх матусь були створені малюнки, поробки – подарунки,  щоб кожна матуся відчувала любов і доброту своїх дітей.

Профспілковий комітет підприємства придбав подарунки  для нагородження дітлахів. Ніхто не залишився поза увагою: активні, старанні, маленькі і дорослі діти  отримали свої призи. Чотири сім’ї нагороджені квитками на прем’єру в музично-драматичний театр ім. Т.Г.Шевченко. Всі присутні побавились в різні рухливі ігри і завершили свято солодким столом.

Щира вдячність і шана усім Матерям нашого підприємства!

Архів новин