15 березня 2018 року на нашому підприємстві пройшли урочистості з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.

   Спочатку в  актовому залі мелодіями популярних пісень зустрічав гостей Антон Чернета.   Електротранспортників  привітали з професійним святом директор підприємства В.В.Кобець, заступник директора з охорони праці та безпеки руху Зелінський В.М.  та голова профспілкового комітету О.В.Воліна.

Потім передовим працівникам підприємства були  вручені нагороди: Розпорядженням  міського голови Бориса Філатова було вручено – медаль « За заслуги перед містом» начальнику Спеціалізованої вагоноремонтної майстерні Анатолію Костянтиновичу Цибулевському. А також вручені заохочувальні відзнаки обласної ради, подяки міського голови,   грамоти департаменту житлово-комунального господарства та будівництва облдержадміністрації, грамоти департаменту транспорту та транспортної структури Дніпровської міської ради, почесні грамоти роботодавця та профспілкового комітету підприємства, та Дипломи «Занесений на Дошку Пошани підприємства». За багаторічну сумлінну працю, успішне виконання виробничих завдань, активну життєву позицію та з нагоди професійного свята електротранспортників – працівникам підприємства удостоєним звання  « Ветеран праці» директор підприємства В.В.Кобець вручив ветеранам посвідчення : Ветеран праці КП «Дніпровський електротранспорт»ДМР  і побажав їм усього найкращого.

Теплі слова привітання і найкращі побажання висловила електротранспортникам  голова профкому О.В.Воліна. Задушевно, весело, емоційно Антон Чернета  подарував колективу підприємства музичні вітання. Бурхливими оплесками дякували глядачі за пісні та теплих привітання. Урочистості з нагоди професійного свята електротранспортників  відбулися також у трамвайному та тролейбусних депо.

16 березня у приміщенні  Дніпровського академічного театру Драми і  комедії відбулися святкові урочистості на обласному рівні.

Архів новин