Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей, прекрасне свято радості та надії.

  Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше натхнення. Кожна дитина має повне право бути захищеною, розвиватися й навчатися для кращого майбутнього. У сьогодення – це не лише веселе свято для самих дітей, а й нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, прагнути, щоб усі діти росли щасливими і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни. Цього прагне і профспілковий комітет нашого підприємства.

Стало традицією, до Міжнародного дня захисту дітей, робити  для дітлахів  працівників нашого підприємства яскраві  незабутні подарунки. Згідно плану  заходів в рамках святкування 110-ї річниці створення первинної профспілкової  організації підприємства, профком придбав  квитки на циркову виставу “Козацькі розваги»  у Дніпропетровський державний цирк, яка відбулася 27 травня.

Адміністрація підприємства подбала про те, щоб перевезення дітей і батьків було безпечним.  Виділило для цього тролейбус і трамвай  у прямому та зворотньому напрямках.

Особливу зацікавленість викликали у малечі   виступи кінних  вершників з  о.  Хортиця та  акробатичного ансамблю “Вершники України”, які  виконали різноманітні  акробатичні  номери  на підкидних дошках.  Це не зовсім звичайна вистава, а скоріш циркове шоу, де однією сюжетною лінією пов’язані різноманітні жанри циркового мистецтва та народні традиції України. Під час проведення  свята усім дітлахам було вручено  солодощі. Батьки дітей нашого підприємства, виражають подяку адміністрації і профспілковому комітету КП “Дніпровський електротранспорт”Дніпровської міської ради  за проведення щомісячних культурно-масових заходів для їх дітей.

Архів новин