Свято 1 вересня, завжди залишається в пам’яті  кожної людини. Цей день не позначений на календарі червоним кольором, але це велике значуще свято для дітей та їхніх батьків. День знань – це свято зустрічі після довгого літа. Для найменших – першокласників – це день знайомства зі школою.

                 30-31 вересня 2018 року в гуртожитках  КП «Дніпровський електротранспорт» ДМР  № 2             (вул. Холодильна,8) і № 5  (вул. М. Руденко, 106) для дітей працівників КП « Дніпровський електротранспорт» ДМР відбулися весели святкові заходи, присвячені до Дня знань.
Завідуюча бібліотеки спільно завідувачами гуртожитками провели кілька веселих вікторин, конкурсів та змагання: “Турнір знавців”

Найкращі учасники отримали призи. Головним атрибутом свято були знання, ерудиція, інтелект. Всім вдячні, хто приєднався до нас у цей святковий день, і вдячні завідуючій бібліотеці профкому, завідуючим гуртожитків та батькам, які організували й прийняли участь у цьому святі.

Ми бажаємо нашим першокласникам и школярам цікавих уроків, високих оцінок легких контрольних, вірних друзів, щоб сили і терпіння хватило на весь  навчальний рік. Щоб дружили с Книгою і ніколи не забували дороги до нашої бібліотеки щоб сили і терпіння хватило на весь  навчальний рік.

Першокласникам вручили подарунки, набори шкільного приладдя. Для всіх учасників було накрито  солодкий стіл.

         Розумні люди –міць  держави!

        Тож набирайтесь, діти, знань!

        Щоб Україна мала славу

        Країни здійснених бажань!

 

 

Профспілковий комітет КП « Дніпровський електротранспорт» ДМР

Архів новин