Великдень – це тисячолітня  назва свята, яка означає велике християнське свято Воскресіння  Ісуса Христа, і весь  світ возносить хвалу воскресінню, народженню любові, доброти, надії та радості, злагоді в родині. Наші предки вважали, що у цей день Господь відчиняє небо і через небесні ворота приносить у людські душі очисний вогонь. Обов’ֹязковим атрибутом свята, що розповсюдилося по всьому світу, є писанка. А символика писанки з її  візерунками відображує багатство світоприйняття наших предків.

 В переддень світлого свята Великодня для дітей електротранспортників у гуртожитках №2 та №5 в рамках заходів, приурочених до 110-ї річниці створення профспілкової організації підприємства, відбулися свята: «Писанка мальована, з любов’ю подарована»  майстер клас із писанкарства, який провела бібліотекар  філії №13  Міської централізованої системи бібліотек для дітей  Ольга Подгорнова.

     Вона розширила знання присутніх про традиції писанкарства – мініатюрне диво – мистецтво українського народу, познайомила їх з традиційним розписом писанок. А учасники  власноруч спробували виготовити крашанки, писанки. Найкраще вийшло у  Морозюк Илони, Малиновської Олени, Тонконог Тетяни, Григоренко Богдана, Тимченко Анастасї, Мальованого Віталіка і інших дітей. По традиціям Великодня, діти зранку біжать шукати солодощі. Не відступили від них і ми. Було накриті «солодкі столи», за якими усім присутнім дітлахам були  вручені до Великодня подарунки.Ми щиро вітаємо всіх з Великодніми святами. Нехай вони принесуть в кожну оселю добро та щастя,  а господня ласка Вас зігріває і надає щастя. Христос Воскрес!

Архів новин