Причини численних зупинок і порушень графіка руху блокування рейок. Головна проблема електротранспорту – перешкоди на маршрутах, визнає заступник начальника управління – начальник відділу міського електротранспорту управління транспорту Департаменту транспорту і транспортної інфраструктури ДМР Олександр Компанієць. Найчастіше трамваї і тролейбуси зупиняються через  ДТП, які сталися на їхньому шляху. За цей рік таких фактів зупинки було 280 випадків.
       «Кожного місяця на маршрутах електротранспорту трапляється 30-35 ДТП. Через них на кілька годин зупиняється цілий маршрут. Тобто щодня годину-півтори простоюють кілька вагонів або тролейбусів на якомусь міському маршруті», – ділиться Компанієць. На другому місці серед перешкод руху електротранспорту – кинуті (припарковані) поблизу рейок автомобілі. Автовласникам здається, що трамвай проїде, але вони не враховують габаритів трамвая, особливо на поворотах. Боячись пошкодити трамвай і авто, водії викликають бригаду з евакуатором і продовжують рух тільки коли автомобіль приберуть.
       Зламані посеред дороги вантажівки посідають третє місце серед перешкод руху трамваїв .. Найчастіше це відбувається на спусках-підйомах, де рух блокується повністю. З початку року зафіксовано 12 випадків поломки автомобілів на трамвайних коліях.
В цьому році трамваї також зупинялися 6 разів через вандалізм (бувають, що вікна б’ють прямо під час руху) і кілька разів через дерева і гілки, що впали на контактну мережу.
      «Коли на початку червня по місту пронісся ураган, було близько 50 випадків падіння дерев і обриву контактної мережі. Але наше комунальне підприємство спільно з КП «Міськзеленбуд» і рятувальниками менше ніж за добу ліквідували наслідки негоди», – розповів заступник директора з експлуатації та перевезень комунального підприємства« Дніпровський електротранспорт »міської ради Володимир Сусленков.
        Що стосується затримок з технічного стану електротранспорту, то поломки трапляються тільки з тим рухомим складом, якому вже понад 20 років. Нові тролейбуси, за словами Володимира Сусленкова, працюють як годинник.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Архів новин