З січня 2019 року на нашому підприємстві запроваджено ще одне нововведення. Воно стосується контролерів пасажирського транспорту. Наразі в салоні трамвая або тролейбуса їх можна легко відрізнити від інших пасажирів по червоним жилетам, які тепер є елементом обов’язкової форми контролерів.З обох сторін жилет має написи: «Контролер, Дніпровський електротранспорт». Крім цього зліва на лицьовій стороні розміщена попереджувальна інформація: «Ведеться фото і відео фіксація», так як контролери отримали ще і нове знаряддя для своєї роботи –  нагрудні відеокамери, схожі до тих, з якими працює поліція.

Все це спрямовано на поліпшення якості надання транспортних послуг та сприятиме врегулюванню можливих конфліктних ситуацій під час контролю за оплатою проїзду бо весь процес автоматично фіксується. У разі потреби перевірити інформацію з камер може тільки керівництво підприємства. Доступ до відео контролер не має, тож ні видалити, ні змонтувати його не зможе. Дана інформація буде використовуватися виключно у службових цілях і тільки при виникненні спірних питань. У разі необхідності, матеріали з камер відео фіксації можуть бути передані в органи Національної поліції для прийняття заходів впливу.

Дніпровський електротранспорт нагадує, що проїзд для пасажирів у транспорті (за винятком певних, встановлених законодавством, категорій) є платним і підтверджується наявністю квитка. Придбати квиток можна: в салонах рухомого складу у кондуктора; водія під час зупинки; на диспетчерських станціях (кіосках); скористатися безготівковим розрахунком за допомогою смартфона відсканувавши QR-код, або платіжною карткою через POS-термінал. Після оплати проїзду пасажиру видається проїзний квиток (надсилається до телефону електронний квиток) – документ, який надає право на користування певним видом транспорту та підтверджує укладення між ним та підприємством  угоди на перевезення. Треба пам’ятати, що відповідно до статті 135 Кодексу України про адміністративні правопорушення безквитковий проїзд пасажира (несплата проїзду протягом однієї  або  більше  зупинок), а так само провезення без квитка дитини віком від семи до шістнадцяти років в міському транспорті – тягне за собою накладення штрафу в двадцятикратному розмірі від вартості проїзду, тобто 80 грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Архів новин