Третього грудня з 4:30 відновлюється рух транспорту на проспектах Гагаріна та Яворницького. Таке рішення ухвалили на засіданні надзвичайної комісії, яке відбулося 2 грудня після закінчення робіт по стабілізації стану будівлі гуртожитку № 2 НТУ “Дніпровська політехніка”. Нагадаємо, рух згаданими районами призупинили ще 5 жовтня у зв’язку із аварійною ситуацією з просідання будівлі.

«Зараз проходять підготовчі дії до запуску електротранспорту. Два місяці інфраструктура не використовувалася і необхідно перевірити стан шляхів і контактних мереж», – зазначив директор департаменту транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міської ради Ігор Маковцев.

Отже, після випробувань у звичайному режимі запрацює електротранспорт і маршрутки. Приватні авто також зможуть безперешкодно їздити цим кварталом.

One Response to У Дніпрі 3 грудня відновлюється рух всього транспорту у районі будівлі гуртожитку № 2 «Дніпровської політехніки»

  • Тамара says:

    Де поділися тролейбуси Б? Так звикли до нормального графіку руху, коли тролейбуси їздили по скороченому маршруту, тепер на роботу їхать немає чим, хоча проїздний купила на квартал.
    Коштує він не дешево – 600 гривень. Просимо добавити на цей маршрут транспорт, щоб можна було і на роботу приїхати і з роботи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Архів новин