У Дніпрі постійно прибирають незаконні рекламні листівки і конструкції кустарного виробництва, розташовані на опорах контактної мережі. Подібні оголошення не тільки псують зовнішній вигляд міста, але і завдають матеріальної шкоди КП «Дніпровський електротранспорт», адже підприємство змушене залучати власні ресурси (автотранспорт, працівників) для приведення опор в належний стан.

«На балансі КП «Дніпровський електротранспорт» близько 11 тисяч опор контактної мережі. На всіх них недобросовісні підприємці намагаються розмістити свою рекламу. Зазначена діяльність суперечить вимогам чинного законодавства України і карається штрафами від 340 до 1700 грн. Але наше підприємство не має повноважень накладати штрафи », – розповіла начальниця відділу реклами Світлана Паньжіна.

Крім цього, приведення опор контактної мережі в належний стан відриває більше 50 працівників підприємства від виконання своїх основних обов’язків.

Департамент транспорту і транспортної інфраструктури закликає городян не розміщувати оголошень і рекламних конструкцій на опорах контактної мережі, а використовувати для цього спеціально відведені «Дошки оголошень».

Любіть своє місто і дбайте про його красу!

11tv.dp.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Архів новин