Як і повідомлялося раніше після завершення робіт по вулиці Севастопольській співробітники ремонтно-будівельного управління КП «Дніпровський електротранспорт» почали капітальний ремонт на маршруті 11го трамвая сполученням  “Залізничний вокзал Дніпровський машинобудівний завод“, в ході якого замінять 200 метрів трамвайної колії у напрямку до заводу. Зараз трамвай №11 рухається за скороченим маршрутом від вокзалу до вулиці Енергетичної.

Вже замінено 110 метрів трамвайного полотна, повністю замінений баластовий щебінь, укладання проводиться заздалегідь підготовленими рейкошпальними гратами. Закінчення робіт передбачає вирівнювання, підбиття трамвайної колії. В ході робіт приділяється найсерйозніша увага умовам праці при низькій температурі: робочі екіпіровані в теплий одяг, на місці робіт чергує автомобіль з підігрівом і термобудка.

Безумовно, навіть незначне тимчасове закриття руху доставляє незручності, але вже  з 7 грудня трамваї будуть рухатися своїм звичайним маршрутом і здійснювати перевезення пасажирів у повному обсязі до Машинобудівного заводу. Також у планах підприємства, якщо дозволять погодні умови, замінити ще 130 м колій на вул. Будівельників у напрямку до вокзалу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Архів новин