На вулиці Севастопольській, прямо навпроти центральної алеї парку, завершено ремонт трамвайної колії. Це остання ділянка, яка була запланована на цей рік. Мешканці Севастопольської часто скаржилися до міськради на шум через рух трамваїв.  Причина була добре відома транспортникам – зношеність колії та розбиті від багаторічної експлуатації стики.  Швидкість трамваїв на цій ділянці була обмежена до 15-20 км/год, але аварійним бригадам часто доводилося стягувати зношені рейки, щоб забезпечити безаварійний рух.  Саме тут восени 2017-го було розпочато реконструкцію трамвайних колій у Дніпрі, вперше за кілька десятиліть. Укладені на цій ділянці нові рейки приєднані до полотна пружинним кріпленням німецького виробництва з технічним експлуатаційним ресурсом 15-20 років.  Саме воно і дає максимальне зниження шуму під час руху.
«До завершення повної реконструкції всієї трамвайної колії, від Нагорки до кільця біля Університету залізничного транспорту, залишається замінити ще 250 метрів рейкового полотна на ділянці від зупинки «Медакадемія» в бік повороту на вулицю Чернишевського. Зробити це плануємо вже наступного року», – розповів начальник ремонтно-будівельного управління КП«Дніпровський електротранспорт» Дніпровської міської ради Ігор Погорєлов.
На початку грудня ремонтники перейдуть на вулицю Будівельників, і, якщо дозволить погода, замінять там ще 200 метрів трамвайної колії.
Довідка. У 2019 році фахівці ремонтно-будівельного управління КП  «Дніпровський електротранспорт» замінили всі 15 міських стрілочних переводів трамвайних колій на нові, виготовлені на Дніпропетровському стрілочному заводі. У 2018 році комунальники переуклали 3,4 км трамвайних колій, а цьогоріч – 3,2 км.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Архів новин