Красень трамвай за новим дизайном готують до випуску на лінію. В подальшому весь громадський транспорт приведуть до єдиного вигляду: це – гранатові трамваї, лазурні тролейбуси та жовто-гарячі автобуси. Це повинно зробити інфраструктору міського громадського транспорту не лише більш естетичною, а й зрозумілишею та зручнішею, як для містян так і для гостей Дніпра. Перший трамвайний вагон в новому стилі головний художник міста Сергій Білий самостійно оформлює наклейками як зразок. Наступні оформлятимуть вже співробітники депо.

«Фарбування трамваю не коштує додаткових грошей, бо він виходить з капремонту і його все одно фарбують в якийсь колір, зараз це гранатовий, зайвого нічого не потрібно. Ціна наклейок така незначна, що про неї не варто і казати», – зазначив головний художник.

Гранатовий колір трамваїв історично обґрунтований: вагони, які раніше курсували в Дніпрі, в основі мали червоний колір, і перші квитки також були червоними. Шрифт, який нанесуть на електротранспорт, використовують у дизайн коді міста. Також трамвай отримав новий логотип, який вигадали під час оформлення, на ньому символічно зображені колесо та струмоприймач трамвая і тролейбуса. Дизайн буде допрацьований після тестового запуску.

«Це трамвай, який пройшов більше 300 тисяч кілометрів, він пройшов капітальний ремонт, після капітального ремонту  був пофарбований за новим дизайн-кодом, пройшов обкатку після вагоноремонтних майстерень. Та безпосередньо в депо було нанесено покриття типу оракалу», – заявив заступник директора КП “Дніпровський електротранспорт” Сергій Солоха.

На черзі вже є другий вагон, який чекає на нанесення графіки. Всі трамваї, які не задіяні під рекламу, після капітального ремонту отримають такий колір.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Архів новин