Електротранспорт у місті посилено оброблятимуть до завершення карантину. Дезінфекцію салонів проводять спеціальними розчинами, безпечними для людей. Подібні використовують в медичних цілях. Після обробки транспорт провітрюють не менше 15 хвилин.

«Обробка тролейбусів вдень відбувається на кінцевих зупинках. Трамваї ж в обідній час заходять в депо на дезінфекцію, а їм на зміну виходять вже оброблені вагони. Особлива увага приділяється до поручнів, підлогі, місць для сидіння, вікон. В середньому щодня на лінію виходять близько 100 тролейбусів і 160 вагонів трамваїв. Всі вони проходять санітарну обробку», повідомив заступник начальника управління транспорту Дніпровського міської Олександр Компанієць.

З початком карантинних заходів пасажиропотік в трамваях і тролейбусах зменшився приблизно на 40%.

«На нашому підприємстві приймаються всі заходи безпеки для наших пасажирів: транспорт обробляється вчасно і якісними матеріалами. Також при необхідності заходи дезінфекції можуть бути посилені. Однак хочеться нагадати жителям міста, що, згідно з постановою Кабміну, в салонах громадського транспорту одночасно має бути не більше 10 осіб. Тому, будь ласка, на час карантину залишайтеся вдома, щоб зберегти своє здоров’я і здоров’я оточуючих», – зазначив заступник директора з експлуатації та перевезень Володимир Сусленков.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Архів новин