На сьогоднішній день в місті можна купити різні види проїзних квитків на електротранспорт, у тому числі, одноденні, тижневі, на один, два, три місяці. Це квитки як повної вартості (громадянські), так і пільгові – для студентів, школярів, дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування. Крім цього для зручності пасажирів, реалізація квитків не прив’язується до квартального періоду.

Пасажири відразу оцінили економічну вигоду придбання проїзних документів довгострокового користування. Особливим попитом серед мешканців користуються одноденні квитки (на два види транспорту: трамвай-тролейбус) за ціною 10 грн., а також тижневі за ціною 60 грн.

Для зручності пасажирів продаж проїзних документів проводиться на всіх диспетчерських станціях комунального підприємства «Дніпровський електротранспорт». Їх адреси, контактні телефони наведені в розділі «Пасажирам. Тариф, проїзні квитки». За цими телефонами можна отримати детальну інформацію, як про вартість квитків, так і про час придбання на свій вибір. Можливе замовлення (бронювання) квитків. Диспетчерські станції оснащені яскравими рекламними банерами «Проїзні квитки для проїзду в міському електротранспорті». Також підприємство розмістило продаж квитків у кіосках комерційних структур, що знаходяться поблизу зупинок транспорту, а також наділило правом продажу кондукторів в салонах рухомого складу.

Крім того, як що у пасажира є бажання придбати проїзний квиток за безготівковим розрахунком це можна зробити безпосередньо під час поїздки за допомогою смартфону через QR-код,  діючи за посиланням, яке розміщено на стікері, вибравши вид квитка: одноденний, тижневий або місячний.

Однією з цікавих пропозицій є місячний комбінований квиток на проїзд в трамваї, тролейбусі та метро, ​​так як більшість станцій метрополітену перетинаються з пересадочними  вузлами електротранспорту. Ці квитки існують двох видів: громадянський та студентський. Їх ціна відповідно 440 і 220 грн. Придбати такі квитки можна в касах метрополітену.

Також адміністрація підприємства «Дніпровський електротранспорт» закликає пасажирів по закінченню поїздки не залишати разові квитки в салоні рухомого складу і не повертати їх кондуктору. Відповідна інформація – нагадування присутня в кожному салоні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Архів новин