З 27 квітня 2019 року на свій маршрут виходить “Ретро” трамвай, який давно полюбився городянами і привертає увагу гостей, тому що став своєрідною візиткою нашого міста.

Трамвайчик, як і подобає вагонам початку двадцятого століття має деякі конструктивні особливості: відкритий кузов, висока підлога, дві підніжки для посадки пасажирів, відсутність дверей, але саме завдяки цьому кожен пасажир має добрі умови обзору з високої платформи, що приваблює молодь  до цього трамваю.

Традиційно вагон буде курсувати по просп. Дмитра Яворницького від Залізничного вокзалу до пл. Героїв Майдану, тому всі бажаючі зможуть відчути почуття епохи нашого міста зробивши екскурсію по історичній частині центрального проспекту. Вагон має місця тільки для сидіння, з розрахунку на 40 пасажирів. Час проїзду в одному напрямку становить 16 – 17 хвилин. Вартість проїзду – 5 грн. за одну поїздку.

Робота трамвая планується щоденно, за умови сприятливої погоди, при цьому інформацію щодо конкретного часу можливо отримати по телефону:(056) 722-00-75.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Архів новин