З 9 червня 2020 року  мешканці та гості міста Дніпра зможуть знову користуватися послугами відкритого прогулянкового трамвая «Ретро», який вже 23 роки по праву вважається візиткою нашого міста.

Свій історичний відлік цей трамвай розпочав у 1997 році, коли перед святкуванням 100-річчя трамвайного руху Дніпра, було прийнято рішення стилізувати трамвайний вагон КТМ-2 під історичний Ретро-трамвай. Зібрали його у вагоноремонтних майстернях підприємства за кресленнями і музейними фотографіями по зразку трамвая Ganz, виготовленого франко-бельгійським суспільством в 1895 році Що примітно, завжди незмінним залишається зелений колір трамвая. Трамвайчик має деякі конструктивні особливості кузову, а саме: високу платформу, відкритий кузов, дві підніжки для посадки пасажирів, відсутність дверей. Але саме завдяки наявності відкритого кузову відкриваються добрі умови обзору під час руху, що приваблює туристів, гостей  міста та молодь  до цього трамваю.

Традиційно вагон буде курсувати по просп. Дмитра Яворницького від залізничного вокзалу до центру (пл. Героїв Майдану), тому всі бажаючі зможуть відчути почуття епохи нашого міста покатавшись по історичній частині центрального проспекту. Вагон має місця тільки для сидіння, з розрахунку на 32 пасажира. Час проїзду в одному напрямку становить 16 – 17 хвилин. Вартість проїзду встановлюється за окремим екскурсійним тарифом, без пільг, 7 грн.

Робота трамвая планується щоденно, за умови сприятливої погоди, при цьому інформацію щодо конкретного часу можливо отримати за телефоном: (056) 722-00-75.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Архів новин