Сьогодні, 20 листопада,  близько 7:00 години на вул. Набережна Перемоги, 36Б, в районі Будинку природи і Головного відділення ПАТ КБ «ПриватБанку» стався обрив контактного проводу. Було призупинено рух тролейбусного маршруту №12 «вул. Глінки – ж/м Перемога-5 ». Маршрут №10 «вул. Героїв Крут – ж/м Перемога-5 », який обслуговується тролейбусами з автономним ходом, – продовжував роботу.
Обрив стався через приховану тріщину дроту в сполучному затиску. Таке пошкодження, при проведенні технічного обслуговування мережі, візуально визначити було неможливо.
При обриві проводу, відбулося спрацьовування автоматичного захисту і ця ділянка відключилася від напруги. На жаль,  кілька автотранспортних засобів, водії яких не змогли вчасно побачити і об’їхати перешкоду,  отримали незначні пошкодження. Постраждалих осіб серед пасажирів і водіїв, немає.
На місце пошкодження прибули наряди патрульної поліції і після проведення заходів з оформлення ДТП, аварійні служби Дніпровського електротранспорту приступили до відновлення контактної мережі.
Підприємство приносить вибачення пасажирам за виниклі незручності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Архів новин