11 березня перші випускники школи водіїв трамваїв і тролейбусів Дніпра вийшли на маршрути. Після майже піврічного навчання вони відточують практичні навички під пильним наглядом інструкторів. Слухачі школи опановували не лише навички водіння, а й поводження з електротранспортом. Майбутні кермувальники склали профільні іспити, їм присвоєно робітничу кваліфікацію: «Водій трамвая 3 класу» та «Водій тролейбуса 3 класу». Також нині завершуються іспити у Сервісному центрі МВС України.

«Це — радісна подія. Ми продовжимо проводити таке навчання. Потреба є. Місто міняє рухомий склад електротранспорту, покращує його по змозі. Надто в умовах, коли згортається децентралізація, і коли з бюджету Дніпра, на жаль, було вилучено різними способами близько 2 млрд грн. А втім, потрібно оновлювати склад кваліфікованих водіїв», — зазначив міський голова Борис Філатов і підкреслив: школа водіїв дедалі більше має попит серед інших територіальних громад.

Школу водіїв Дніпра відкрили у жовтні минулого року – як крок до вирішення складної інфраструктурної проблеми.  Раніше опановувати це професію було просто ніде. Через проблеми з трудовою міграцією та фактично розпад системи профтехосвіти водіїв не вистачало катастрофічно. Без нових фахівців залишався не лише Дніпро, а й Запоріжжя, Кам’янське, Кропивницький і Полтава. Мер Дніпра Борис Філатов наголосив: нині місто робить усе для розвитку та оновлення муніципального електротранспорту, тож кваліфіковані кадри у цій галузі потрібні.

Наступний навчальний курс в школі водіїв стартує  вже в квітні. Деталі за телефонами: (056)  373-92-13, (093) 459-54-83.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Архів новин