У Дніпрі з 12 травня роботу поновив весь електротранспорт та 39 автобусних маршрутів. Це пов’язано із пом’якшенням карантинних обмежень. Маски і рукавички незмінні та обов’язкові аксесуари для поїздки громадським транспортом. Крім того проїзд знову став платним. Але при цьому, люди, які користувалися пільгами, можуть їздити безкоштовно і далі. А проїзні, які не використовувалися під час карантину подовжать, розповів глава департаменту транспорту міськради Ігор Маковцев.
«Якщо співробітники критичної інфраструктури мають проїзним, який не закінчилася до настання карантину, ми готові пролонгувати такі проїзні, щоб вони не платили готівкою за проїзд, а користувалися проїзним», – зазначив Ігор Маковцев.
Всім іншим, у кого на день настання карантину були діючі проїзні їх також подовжать, але тільки після закінчення карантину і настанні можливості користуватися електротранспортом.

А як міста України впоралися з першим днем масового виїзду людей – дивіться у наступному сюжеті. Випуск ТСН.19:30 за 12 травня 2020 року.

One Response to Перший день пом’якшення карантинних заходів

  • ГАЛИНА says:

    МІСЬКОМУ ГОЛОВІ,НАЧАЛЬНИКУ-КОБЦУ В.С. 18 мая 2020г. маршрут троллейбуса “А”-график пр.А,Поля – 8.25 утра), машина -без кондуктора,водитель троллейбуса -ГЛУХОНЕМОЕ МУ-МУ, при входе пассажиров не объявлял об оплате за проезд,а пассажир может первый раз после ослабления карантина возпользовался общ транспортом, не знал об оплате, да,водитель, если и оплачивали проезд, мог и не обилечивать. КОНТРОЛЕРЫ (один из №№ контрол_7286-на маршруте не разбираются ни в чем, даже , если и не успел оплатить, у них отмазка “вы уже проехали 1-у остановку. НЕ КОМПЕТЕНТНЫЕ УБЛЮДКИ!!! ТАКИМ- НЕ МЕСТО РАБОТАТЬ С ЛЮДЬМИ, ГНАТЬ-В ТРИ ШЕИ!!!И ОНИ ЕЩЕ -ШТРАФУЮТ ЛЮДЕЙ ( КВИТАНЦИЯ№000170 О ШТРАФЕ-БЕЗ ШТАМПА, ПЕЧАТИ И Т.Д.)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Архів новин