У Дніпрі тривають роботи з планового ремонту трамвайних колій. Чергову ділянку на просп. Івана Мазепи, від вул. Сидоренка до вул. Київської, замінили вночі з 28 на 29 жовтня. При цьому дорогу комунальники не перекривали, лише звузили проїжджу частину, бо навіть вночі тут жвавий рух.  Прокладена вона була ще у 1986 році. За більш ніж 30 років рейки добре таки зносилися. Хвилеподібні сліди на них створювали оглушливий стукіт при русі трамваїв, і саме на це скаржилися місцеві жителі. За словами начальника ремонтно-будівельного управління  Ігоря Погорєлова, аварійну ділянку шляху по просп. Івана Мазепи продовжують ремонтувати. Попереду ще один, завершальний етап.

«Плановий ремонт ділянки триває. На сьогодні замінено 80 метрів рейок із запланованих 180. Вночі ми замінимо ще 50 метрів, а з четверга на п’ятницю залишилися 50. Роботи ми виконуємо вночі: з ранку трамваї повинні піти за графіком. Після ремонту трамвайна колія прослужить не менш ніж 15 років.», – повідомив Ігор Погорєлов.

Відразу після завершення робіт на цій ділянці співробітники ремонтно-будівельного управління перейдуть на інші, зокрема на вул. Трамвайну де буде відремонтовано 120 метрів. До кінця року комунальники планують оновити ще 500 метрів трамвайних рейок, вийшовши на показник 3,5 км капітально відремонтованих колій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Архів новин