У рамках проєкту з Європейським банком реконструкції та розвитку щодо придбання нових тролейбусів Дніпро закупить у «Південного машинобудівного заводу» 33 нові тролейбуси. 2 тролейбуси вже передали місту, наступна партія з 4 одиниць на підході і ще 6 тролейбусів передадуть до кінця року, інші в наступному.

«Європейський банк реконструкції і розвитку виділив нам кредит в розмірі 13 млн євро на покупку нових тролейбусів. Ми розділили цю суму на два лоти класичні тролейбуси і тролейбуси з автономним ходом». Класичні (33 машини) нам поставитьПівденмаш”, а з автономним ходом виявилося вигідніше пропозиція відБілкомунмаш”, вони нам поставлять 12 тролейбусів з автономним ходом не менше 12 кілометрів.», розповів директор департаменту транспорту міськради Ігор Маковцев.

Зараз на «Південному машинобудівному заводі» триває зборка тролейбусів. Це сучасні низькопідлогові тролейбуси з кондиціонерами і запасом автономного ходу. Кожен такий тролейбус обійшовся місту приблизно в 7 млн гривень.

«Ми виробляємо тролейбуси «Дніпро – Т103», «Дніпро – Т203» і продаємо їх в усі міста України. Вони вже експлуатуються в Запоріжжі, Бахмуті, Кропивницькому, Чернівцях, Рівному.  Ми використовуємо кузов Мінського автомобільного заводу. Ці тролейбуси мають сучасний дизайн.  Пасажиромісткість – до 100 осіб, при цьому місць для сидіння31. Колектив нашого підприємства робить усе можливе, аби мешканці рідного міста з комфортом пересувалися Дніпром», – зазначив заступник генерального директора з цивільної продукції «Південмашу» Віктор Гармаш.

Цьому передували домовленості мера Бориса Філатова, котрих він досяг на зустрічі з керівництвом ЄБРР. З ініціативи міського голови  вже 4 роки триває відновлення громадського транспорту в Дніпрі. Наразі вже понад 50% рухомого складу тролейбусів, які виходять на маршрути, – це нові машини. Тролейбуси, які закуповуються завдяки проєкту з ЄБРР, дозволять оновити ще майже половину машин, які виходять на маршрути. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Архів новин