На комунальному підприємстві «Дніпровський електротранспорт» Дніпровської міської ради,  як і в цілому по галузі міського електротранспорту, не вистачає водійського складу для трамваїв та тролейбусів.  Зазначена проблема, не дозволяє підприємству збільшувати кількість рухомого складу на маршрутах, повноцінно організувати роботу  транспорту у дві зміни, при умовах постійного оновлення рухомого складу та відкриття нових маршрутів.

Для вирішення цієї проблеми на підприємстві був створений власний учбовий заклад професійно-технічного навчання другого (базового) рівня освіти, – «Навчально-виробничий центр» КП «Дніпровський електротранспорт»,  призначений для підготовки водіїв за спеціальністю «водій трамваю» та «водій тролейбусу».

Протягом 2018 року була сформована матеріальна технічна база – учбові класи, діючі макети рухомого складу, підготовлені та сертифіковані викладачі та інструктори виробничого навчання, відпрацьована необхідна нормативна база.

В  грудні  2018 року учбовий центр підприємства отримав ліцензію від Міністерства освіти та наука України на впровадження освітньої діяльності за певним рівнем професійно-технічного навчання.

29 серпня поточного року учбовий центр отримав  акредитацію в Головному сервісному центрі МВС України (м. Київ), щодо виконання вимог з підготовки водіїв за програмою  Автошкола.

Наразі підприємство проводить  набір учнів на перші курси з підготовки водіїв трамваю (30 місць) та тролейбусу (30 місць).

Телефон відділу кадрів підприємства для бажаючих зареєструватися  на курси водіїв: міський  373-92-13, мобільний  093-459-54-83.

Початок навчання планується розпочати у другій половині вересня. Час навчання біля 5,5 місяців. Після закінченню курсів та складання іспитів в МВС, учні отримають посвідчення водія категорії «Т» (трамвай або тролейбус).

Слід зазначити, що учні та водії трамвая/тролейбуса  мають наступні пільги:

  • отримання стипендії;
  • пільгова пенсія водіям;
  • іногородні учні та водії забезпечуються гуртожитком;
  • безплатний проїзду в трамваях та тролейбусах;
  • доставка на роботу та з роботи службовим транспортом;
  • повний соціальний пакет;
  • отримання послуг у власній поліклініці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Архів новин