Начальник Цибулєвський Анатолій Костянтинович
Головний інженер Денісов Володимир Іванович

Адреса: 49064, м. Дніпро, проспект Сергія Нігояна, 49

Приймальня: +38 (056) 770-86-91

E-mail: vrmgkpdet@gmail.comВагоноремонтна майстерня (ВРМ) виконує капітально-відновлювальні ремонти трамваїв, тролейбусів всіх типів, що експлуатуються на території України, згідно СОУ ЖКГ 60.2-35077234.0005: 2008, також проводиться ремонт основних вузлів і агрегатів рухомого складу.
З 2005 року працює атестована вимірювальна лабораторія по неруйнуючим методам контролю деталей і несучої частини рухомого складу, що дозволяє приймати технічне рішення з продовження терміну експлуатації трамваїв і тролейбусів, що ремонтуються вмайстерні і в інших господарствах України (з виїздом до Замовника), виконуючи вимоги ДСТУ 204.04.05.003-2004.
Проектна потужність майстерні складає більше 100 од. капітальних ремонтів трамваїв і тролейбусів, 300 візків і більше 100 од. колісних пар для трамвайних вагонів, 200 тягових двигунів для рухомого складу.
На базі майстерні організовані ділянки по відновленню кузовів трамвайних вагонів і тролейбусів з продовженням їх терміну експлуатації; деталей і вузлів рухомого складу: гальмівних барабанів, маточин коліс, довгих і коротких панчіх колісних пар трамвайних вагонів; моторних і поздовжніх балок візків трамвайних вагонів; гальмівних і поворотних кулаків тролейбусів, валів тягових двигунів, осей колісних пар та ін.
Виготовляються секції якорів електродвигунів всіх типів, котушки статора електродвигунів і електроапаратів рухомого складу.
Щорічно майстерня КП «Дніпровський електротранспорт» бере участь у Державних закупівлях послуг і робіт по ремонту рухомого складу і його агрегатів для міст України і неодноразово виходила переможцем Торгів.